PAINTBALLOVÉ HŘIŠTĚ 

HŘIŠTĚ BŘEHY

Ulice Ke Hřišti, Břehy, okres Pardubice - areál autokempu Buňkov (viz. mapa)

Paintballové hřiště se nachází v obci Břehy 3km od města Přelouč - okres Pardubice. Hřiště je součástí areálu autokempu Buňkov na břehu rybníka Buňkova. Máme k dispozici vlastní zázemí s posezením, nebo je možné využít služby restaurace a kempu. Dokonalé prostředí pro pořádání rozlučky se svobodou, firemní akce, team buildingu, školního výletu nebo různé oslavy. 

Samotné paintballové hřiště se skládá ze dvou částí. Postavené je na ploše 5500m² převážně z umělých překážek. Použité jsou vojenské bedny na munici, palety, cívky, dřevo a sítě. V horní části hřiště využíváme rovněž vzrostlé stromy a keře.

Zázemí pro odpočinek je tvořeno pergolou a přístřeškem s kapacitou 40 míst. Tuto kapacitu umíme navýšit mobilními sety a stany. Zde máte možnost zakoupit nealko i alko nápoje (limonády, vodu, džusy, energy drinky, pivo, víno i destiláty). Jídlo, jako jsou steaky, klobásy a špekáčky je nutné objednat předem. K dispozici máte také ohniště s opékači. Připravíme pro vás kompletní cattering na oslavy, rozlučky, firemní akce a pro větší skupiny. 

V letní sezóně lze využít restauraci v autokempu Buňkov vzdálenou 100m od našeho paintballového hřiště.

U nás máte jistotu, že na vámi rezervovaný čas bude paintballové hřiště a zázemí pouze vaše. Domluvte si například oslavu narozenin s paintballem a veškerý potřebný čas je váš a to pouze za cenu paintballu. Odpolední oslava do večerních hodin je u nás běžná věc.

MOBILNÍ PAINTBALLOVÉ HŘIŠTĚ

Profesionální mobilní paintballové hřiště z nafukovacích překážek