JUNIOR PAINTBALL

Paintball pro děti. Nabízíme zábavný a bezpečný paintball pro děti od 8 let. Naše tarify jsou ideální pro oslavy narozenin nebo školní skupiny. Hrajete s brokovnicemi JT SplatMaster, což je mechanická natahovací zbraň na barevné kuličky jako u klasického paintballu. Přijďte si užít vzrušení a radost ze hry v přátelském a bezpečném prostředí. Pro školy máme připravené slevy a speciální typy herních módů. Nejoblíbenější jsou turnaje.

NABÍDKA BALÍČKŮ JUNIOR PAINTBALL

Junior Paintball

JUNIOR PAINTBALL "S"

380,- Kč

Junior Paintball

JUNIOR PAINTBALL "M"

360,- Kč

Junior Paintball

JUNIOR PAINTBALL "L"

320,- Kč

PAINTBALLOVÁ VÝBAVA

Cena každého tarifu zahrnuje ochrannou paintballovou masku, brokovničku JT SplatMaster a kuličky dle tarifu. Vždy je možné kuličky dokoupit podle podmínek tarifu. Samozřejmostí je bezpečnostní školení a instruktáž ke hře. Po celou dobu hry je přítomna obsluha, která vždy poradí a pomůže. Masky po každém použití myjeme a dezinfikujeme.


NAVÍC K ZAPŮJČENÍ

Nad rámec tarifu si můžete přímo na hřišti zapůjčit další paintballové vybavení. Cena zapůjčení je za celou dobu hry. Po každém použití je výbava vyprána.

OBČERSTVENÍ

Přímo na hřišti je možné zakoupit nealko i alko nápoje (limonády, vodu, džusy, energy drinky, pivo, víno i destiláty). Jídlo, jako jsou steaky, klobásy a špekáčky je nutné objednat předem. K dispozici máte také ohniště s opékači. Připravíme pro vás kompletní cattering na oslavy, rozlučky, firemní akce a pro větší skupiny. 

V letní sezóně lze využít restauraci v autokempu Buňkov vzdálenou 100m od našeho paintballového hřiště.