LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

20. - 28. 7. 2024 RADVANICE V ČECHÁCH

Letní dětský paintballový tábor v Krkonoších 2024. Tábor pro děti zaměřený na sport a paintball

Na základě přání a ohlasů od vás, rodičů, budeme v roce 2024 pořádat místo příměstského tábora klasický letní tábor. Na kraji vesničky Radvanice, v zázemí lyžařského areálu, proběhne letos 1. ročník letního dětského tábora s paintballem. Devět dní a osm nocí v krásné přírodě Jestřebích hor na východním kraji Krkonoš.

Tábor je zaměřen na paintball, turistické výlety, sporty a hry v přírodě. Mimo jiné máme připravenou celotáborovou hru, honbu za pokladem, míčové hry, koupání, táboráky, stezku odvahy, noční hru i kino. Různé soutěže, paintball a táborové aktivity budou u dětí rozvíjet týmového ducha a fyzickou kondici. Naučíme se komunikovat morseovkou, vázat uzly, lovit bobříky, základy první pomoci, číst v mapě, používat kompas, nachystat táborák a další zábavné dovednosti. Program máme i pro případ nepřízně počasí. Mokrá varianta bude řešena v podobě her ve společenské místnosti nebo aktivit v tělocvičně.

To vše v Lyžařském areálu Radvanice, kde se budeme stravovat a zároveň využijeme krásné zázemí tohoto místa.

V okolí tábora se nachází spousta zajímavostí. Na dosah ruky máme rozhledny, pozůstatky pohraničního opevnění, bývalé doly, araukaryty, skály a krásné zalesněné hory.


TERMÍN

sobota 20. až neděle 28. 7. 2024


LOKALITA

Lyžařský areál Radvanice

(https://www.vlekradvanice.cz/)


UBYTOVÁNÍ

v jurtových stanech na okraji lesa


STRAVOVÁNÍ

5x denně
snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina a večeře


CENA TÁBORA

6.290,- Kč / záloha 1.500,- Kč
možné domluvit úhradu na více splátek

 v ceně je jídlo a pití, vybavení pro hry včetně kuliček pro paintball, táborové tričko, ubytování – nutný vlastní spacák
v ceně není zahrnuta doprava – podle zájmu budeme dopravu řešit jednotlivě se zájemciTábor je vhodný pro holky a kluky od 10ti let