PAINTBALL

Paintball doporučujeme pro dospělé a děti od 10 let. Naše tarify, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům, jsou ideální pro rozlučky se svobodou, firemní akce, teambuildingy, školy nebo oslavy narozenin. Hrajete se značkovači Spyder X-Tra, poloautomatickými zbraněmi poháněnými stlačeným vzduchem. Přijďte si užít adrenalinové napětí v bezpečném a zábavném prostředí.

NABÍDKA BALÍČKŮ PAINTBALL

Paintball Pardubice

PAINTBALL "M"

680,- Kč

Paintball Pardubice

PAINTBALL "L"

610,- Kč

Paintball Start

PAINTBALL "START"

250,- Kč

PAINTBALLOVÁ VÝBAVA

Cena každého tarifu zahrnuje ochrannou paintballovou masku, značkovač Spyder, hnací plyn po celou dobu hry a kuličky dle tarifu. Vždy je možné kuličky dokoupit podle podmínek tarifu. Samozřejmostí je bezpečnostní školení a instruktáž ke hře. Po celou dobu hry je přítomna obsluha, která vždy poradí a pomůže. Masky po každém použití myjeme a dezinfikujeme.

NAVÍC K ZAPŮJČENÍ

Nad rámec tarifu si můžete přímo na hřišti zapůjčit další paintballové vybavení. Cena zapůjčení je za celou dobu hry. Po každém použití je výbava vyprána.

OBČERSTVENÍ

Přímo na hřišti je možné zakoupit nealko i alko nápoje (limonády, vodu, džusy, energy drinky, pivo, víno i destiláty). Jídlo, jako jsou steaky, klobásy a špekáčky je nutné objednat předem. K dispozici máte také ohniště s opékači. Připravíme pro vás kompletní cattering na oslavy, rozlučky, firemní akce a pro větší skupiny. 

V letní sezóně lze využít restauraci v autokempu Buňkov vzdálenou 100m od našeho paintballového hřiště.